Novinky
Závesy black out a dim out

Závesy typu black out  a dim out vám prinesú úľavu od horúčavy po príchode domov. Jednofarebné i pestré. Aj veselé detské motívy. Na sklade i na objednávku. Viac v kategórii Závesy black...

viac
Gobelíny

Gobelínové obrusy, štóly, vankúše. Maky, levandule, ruže, srdiečka... Najnovšie aj ľudový motív. Viac nájdete v kategórii Gobelíny

viac

Ako nakupovať?

Úvod Dodanie tovaruAko nakupovať?

Ako nakupovať?

Po odoslaní objednávky Vám príde na Vami zadanú e-mailovú adresu potvrdzujúci e-mail so súhrnom objednávky. Zároveň je objednávka zobrazená v našom systéme.

 

Pracovníci odbytu kontrolujú najprv formálne náležitosti objednávky ako napr. meno, adresu a pod., následne skontrolujú dostupnosť tovaru a rýchlosť dodania. O priebehu vybavovania objednávky ste priebežne informovaný e-mailami na zadanú adresu.

 

Najčastejšie informatívne správy o priebehu objednávky:

 

Vybavuje sa - objednávka je prijatá a kontrolovaná, zároveň Vás informujeme o predbežnom termíne dodania.

 

Čaká na úhradu - v prípade platby prevodom, resp. pri osobnom prevzatí platí platba vopred a najprv čakáme na pripísanie peňazí na náš účet.

 

Uhradené - o pripísaní peňazí na účet (pri platbe prevodom) Vás obratom informujeme a pripravujeme Vašu objednávku.

 

Pripravené k odberu - Vaša objednávka je pripravená k odberu na mieste zadanom v objednávke :

1. Bytový textil  TEXTBYT s.r.o. ,Obchodný dom Slimák, Hálková 1 Bratislava a 

2. sídlo firmy -  Alžbetin Dvor, Centrálna ulica 94, Miloslavov

 

Expedovaná - Vaša objednávka je odoslaná Slovenskou poštou - 1. triedou, takže dodanie od tohto dňa je väčšinou na druhý pracovný deň, maximálne na tretí pracovný deň. U nás ste informovaní o priebehu vybavovania objednávky.