Novinky
Závesy black out a dim out

Závesy typu black out  a dim out vám prinesú úľavu od horúčavy po príchode domov. Jednofarebné i pestré. Aj veselé detské motívy. Na sklade i na objednávku. Viac v kategórii Závesy black...

viac
Gobelíny

Gobelínové obrusy, štóly, vankúše. Maky, levandule, ruže, srdiečka... Najnovšie aj ľudový motív. Viac nájdete v kategórii Gobelíny

viac

Záclony a závesy na mieru

Úvod Záclony a závesy na mieru

Ako prebieha nákup záclon a závesov na mieru?

 

Zákazník by mal vedieť približné rozmery, teda šírku a výšku záclony. Najlepšie je zmerať presne od garníže alebo koľajničky po požadovanú dĺžku. Ak aj neviete rozmery hneď, môžete nám ich samozrejme poslať alebo zavolať dodatočne a cenovú ponuku upravíme podľa presných rozmerov.

Ak teda zákazník vie aspoň približné rozmery, vyberá zo vzorkovníkov podľa účelu a vkusu. Textílie môžu mať rozne vlastnosti, ak potrebujete zatieniť, tak vhodné sú hustejšie záclony a závesy Black out alebo Dim out. Ponúkame nekrčivé záclony, nehorľavé, z recyklovaných materiálov, ľanové, jednoduché biele, aj vzorové, žakarové, voalové. Každý si vyberie presne podľa vkusu.

Ak už máte vybranú vzorku, tak vypočítame, koľko bude celá zákazka stáť vrátane materiálu, riasenky, šitia, žehlenia a podobne.

Zákazku si odsúhlasíme a zaplatí sa záloha.

Zvyčajne čakáme ešte 24 hodín, či zákazník nezmení rozmery a pustíme sa do prípravy Vašej záclonky.

Akonáhle je všetko pripravené, kontaktujeme Vás sms alebo telefonátom, aby ste si zákazku vyzdvihli.

 

Dajú sa u Vás kúpiť aj garníže a koľajničky?

 

Áno, v ponuke máme drevené aj kovové garníže. Koľajničky ponúkame plastové alebo kovové. Balené sú vrátane príslušentsva podľa výberu - s háčikmi alebo žabkami.

 

Čo ak by som chcela full servis od zamerania po zavesenie záclon?

 

Ponúkame aj takúto službu zamerania, montáže závesného systému a zavesenia záclon a závesov. Stačí si len vybrať.

 

Čo v prípade, že som si vybrala záclonu z Vašej web stránky u a chcem si ju dať ušiť?

 

Žiadny problém. Napíšte nám alebo zavolajte o ktorú záclonu sa jedná, udajte presné rozmery a my Vám pripravíme cenovú ponuku. Môžete použiť kontaktný formulár nižšie, e-mail info@textbyt.sk alebo zavolať na 0905 446 876. Po odsúhlasení zašleme zálohovú faktúru a pustíme sa do výroby. Hotovú záclonu si môžete vyzdvihnúť osobne alebo Vám ju doručíme kuriérom.

 

Alebo Vašu požiadavku napíšte priamo pri objednávke a my Vám obratom pošleme cenu za šitie. Po odsúhlasení ceny, začneme pracovať na objednávke.

  

 

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

 

 

Kontaktný formulár

znakov do konca.
antiSpam [nový kód]
Copyright 2021 - 2023 © textbyt.sk