Novinky
Závesy black out a dim out

Závesy typu black out  a dim out vám prinesú úľavu od horúčavy po príchode domov. Jednofarebné i pestré. Aj veselé detské motívy. Na sklade i na objednávku. Viac v kategórii Závesy black...

viac
Gobelíny

Gobelínové obrusy, štóly, vankúše. Maky, levandule, ruže, srdiečka... Najnovšie aj ľudový motív. Viac nájdete v kategórii Gobelíny

viac

Najčastejšie otázky

Úvod Najčastejšie otázky

Aké služby poskytujete?


Poskytneme Vám komplexné služby od zamerania a poradenstva pod montáž závesných systémov a vešania záclon a závesov.Ako si môžem objednať zameranie?


Zameranie si môzete objednať telefonicky na čísle 0907 777 366 alebo emailom na info@textbyt.sk. V prípade návštevy nášho obchodu si vieme termín dohodnúť okamžite.

Je dobré, ak máte predstavu aký typ záclony a závesu by ste chceli, resp. fotky interiéru, aby sme vedeli vybrať vhodné vzorkovníky. 

Ak neviete čo by sa Vám do interiéru hodilo, stačí nám fotka alebo štýl interiéru a my Vám už budeme vedieť poradiť.Ako prebieha zameranie?


Na našej návšteve Vám poukazujeme vzorky záclon a závesov, poradíme s výberom a celý interiér zameriame. Vysvetlíme Vám typy závesných systémov, odporučíme vhodný druh závesu podľa funkčnosti a dizajnu.

Po návšteve Vám vyhotovíme cenovú ponuku. Ak cenovú ponuku akceptujete, po zaplatení zálohy začíname s výrobou.

 

 

Ako prebieha montáž?

 

Na montáž si prinesieme všetko potrebné. Záclony a závesy sú už ožehlené, nariasené a naháčikované, aby sme šetrili Váš čas. Náš montér na montuje závesný systém a my zavesíme záclony a závesy. V prípade potreby ich zavesené ešte dožehlíme naparovacou žehličkou.

 

 

 

 

 

Kontaktný formulár
Nový súbor (max. 500 kB)

znakov do konca.
antiSpam [nový kód]
Copyright 2021 - 2023 © textbyt.sk