Náš príbeh

Úvod O nás

Sme slovenská rodinná firma s viac ako 30-ročnou tradíciou. 

Firmu založili moji rodičia v 90tych rokoch ako ateliér na výrobu ručne tkaných kobercov. Vystavovali na výstavách bývania v Nitre i v Inchebe. Naša spoločnosť sa objavila v rôznych televíznych programoch a časopisoch o bývaní.

Trh sa neustále menil a tak sme sa i my prispôsobili potrebám našich zákazníkov. Doplnili sme sortiment o záclony a závesy, závesné systémy, bytové doplnky, bytový textil a mnoho iného.

 

Máme skúsenosti so zariaďovaním rodinných domov, penziónov, reštaurácií, apartmánov. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne, pretože každý klient je jedinečný rovnako ako jeho domov. Dnes fungujeme ako tím mama Danka a dcéra Daniela spolu s našimi úžasnými krajčírkami a skvelými montážnikmi.

 

Danielin príbeh - po rokoch práce v medzinárodnom korporáte som prišla na to, že svet financií mi neprináša radosť, a ani sľubne našliapnutá kariéra ma viac neudržala a odišla som. Po chvíľke váhania čo bude ďalej som dočasne začala vypomáhať mojej mame v jej obchode, ktorý riadi už tridsať rokov. Vrátila som sa v čase, keď som ako študentka rovnako pomáhala. A zrazu som pocítila pokoj, uspokojenie z práce, krásu toho, že niečo tvoríme, videla som toľko príležitostí a výziev, že som vedela, že presne tu mám byť. Tu sa môžem realizovať tvoriť a byť užitocňá.


Dankin príbeh - začinala som v ľudových remeslách, kde som tkala gobelíny. Pôsobila som ako textilná výtvarníčka na voľnej nohe, kde som svoju tvorbu predávala cez Slovenský fond výtvarnćh umení.  Po relovúcií som vybudovala som tkáčsku dielňu, kde sme vyrábali ručne tkané koberce. Navštevovali sme veľtrhy, výstavy, doma i v zahraničí. Trh sa menil a my sme sa prispôsobili a otvorili obchody v Bratislave s bytovým textilom. Postupne do portfólia pribudli aj záclony na mieru, ktoré sú už dnes hlavným zameraním našej firmy. Veľa zákazníkov poznám osobne, radi sa k nám vracajú a to je to čo mi dáva zmysel. A samozrejme sa veľmi teším, že náš obchod prežije ďalšej generácie. Lebo keby sme nerobili dobre to, čo robíme, tak by sme tu už dávno neboli.

     

 

Vzájomne sa dopĺňame. Jedna ma bohaté skúsenosti po rokoch podnikania, druhá prináša inovácie a trendy.

 

Naše služby:

✔ poradenstvo
✔ zameranie interiéru
✔ so vzorkami prídeme až k Vám domov, aby ste si mohli materiál vybrať v pohodlí domova
✔ zapožičanie vzoriek domov
✔ záclony a závesy na mieru
✔ závesné systémy na mieru (garníže a koľajničky)
✔ montáž
✔ dekorovanie
✔ možnosť ušitia dekoračných vankúšov, obrusov, prehozov na mieru pre doladenie interiéru
 
Okrem iného u nás v predajni nájdete:
✔ originálne obrusy, ktoré šijeme na Slovensku
✔ originálne návliečky na dekoračné vankúše šité na Slovensku
✔ výber látok na obrusy a dekoračné vankúše
✔ poťahové látky
✔ závesoviny
✔ záclony v metráži
✔ riasiace pásky
✔ vzorky závesných systémov, koľajničiek, garníž
✔ posteľné naviečky, plachty
✔ uteráky, osušky, župany
✔ utierky, chňapky
 
Doladíme Váš interiér do dokonalosti

Tešime sa na Vás.

 

Kde nás nájdete ?

Kamenná predajňa a showroom: TEXTBYT s.r.o., OD Slimák, Hálkova 1, Bratislava -1. poschodie, vchod nad Tescom, pri výťahu

 

 

Kedy?:

Pondelok: 10:00 - 17:00

Utorok: 10:00 - 18:00

Streda: 10:00 - 17:00

Štvrtok: 10:00 - 17:00

Piatok: 10:00 - 17:00

Sobota: po dohode, na objednávku - 0907 777 366

Nedeľa: zatvorené

 

 

Copyright 2021 - 2024 © textbyt.sk